کناف سقف ساده كه مانع آتش سوزي كلبه جنگلي شد

تخته سنگ یک ماده سنتی کناف سقف ساده در بسیاری از کشورها است. این سنگ شکافته و به شکل تخته سنگ است. آنها بسیار بادوام هستند. تخته سنگ مزایای بسیاری مانند غیر قابل احتراق بودن، مقاومت در برابر آتش، طوفان و باد را برای صاحب خانه به ارمغان می آورد. این واقعیت که آنها از سنگ طبیعی ساخته شده اند طیف گسترده ای از ترکیب رنگ وجود دارد. تخته سنگ ها ضد آب هستند و در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت می کنند. هزینه نگهداری بسیار کم است و شکستگی تصادفی به راحتی جایگزین می شود.    

SL8 نسل جدید تخته سنگ بتنی لبه نازک است. دارای بافت شیاردار است به این معنی که سطح صافی ندارد بلکه ظاهری شبیه به الگوی شنی بستر رودخانه دارد. کاشی‌های سقف رودستون با استانداردهای دقیق در کارخانه‌های روف تایل در کلوندالکین، شهرستان دوبلین و کورابگ، اوونز، کانتی کورک تولید می‌شوند. اندازه کاشی 420 در 330 میلی متر و حداقل گام در صورت میخ زدن 25 درجه و یا قیچی 22.5 درجه است. SL8 برای پوشش سقف شیبدار حتی 90 درجه مناسب است. لبه‌های نازک نازک و قفل‌های پنهان ظاهری واقعی به پیشرفت‌های داخلی و تجاری می‌دهند.

حداقل هدلاپی که SL8 می تواند در آن قرار گیرد 85 میلی متر و حداکثر 110 میلی متر است. محدوده گیج ممکن از 310 میلی متر تا 335 میلی متر است. ظرفیت پوشش در گیج 320 میلی متری 10.4 تخته بر متر مربع است. پوشش خطی یک تخته سنگ 300 میلی متر است. حداقل اندازه چوب برای این تخته سنگ خاص 47 میلی متر در 35 میلی متر است. وزن SL8 در گیج 320 میلی متری 51 کیلوگرم بر متر مربع است.

تخته های بتنی SL8 یک راه حل اقتصادی برای کارهای جدید یا سقف سازی مجدد برای حفظ ویژگی تخته سنگ طبیعی است. سقف پوشیده شده توسط SL8 طراحی سنتی یک ساختمان را به ویژه در محیط های روستایی بهبود می بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.