پیرمردی که گل گاوزبان در سال 1401 را به همسر چندین ساله اش ترجیح داد

گل گاوزبان در سال 1401 با منشاء دریای مدیترانه در حال حاضر یک گیاه باغی و محصول محبوب در بریتانیا است. گل گاوزبان که در غیر این صورت به عنوان “ستارگل” شناخته می شود، به راحتی رشد می کند، هر سال خود دانه می شود و انواع کاربردهای جذاب دارد.

بسیاری از مردم گل گاوزبان را به عنوان گیاهی برای پخت و پز می کارند. طعم آن شبیه خیار است و به صورت تازه در سالاد چیده شده، به عنوان سبزی خشک شده، یا به عنوان برگ چای یا در سوپ استفاده می شود. ما عاشق استفاده از گل گاوزبان در پیمز یا کوکتل های جین هستیم!

به طور سنتی، گل گاوزبان در طب گیاهی نیز استفاده می شود، در حالی که به صورت تجاری به عنوان دانه روغنی برداشت می شود. دانه های بزرگ که در یک غلاف سخت رشد می کنند، منبع عالی اسید لینولنیک هستند، یک اسید چرب امگا 3 که در دانه کتان و روغن گردو نیز یافت می شود.

زنبورها و گل گاوزبان یکی از دلایل اصلی کاشت گل گاوزبان در اینجا در Hillfarm این است که جمعیت زنبورهای ما را افزایش دهیم و به آنها کمک کنیم تا عسل مزرعه تپه ای خوشمزه ما را تهیه کنند.

زنبورها عاشق گل گاوزبان هستند و وقتی گلها شکوفا شوند شروع به جمع آوری گرده می کنند. در هفته‌های آینده تصاویری را در صفحات فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام خود ارسال خواهیم کرد پس حتماً ما را دنبال کنید

می توانید بذر گل گاوزبان را از مرکز باغ محلی خود خریداری کنید. بذرها را در ماه فوریه یا مارس به صورت ردیفی بکارید و زمانی که بوته ها چند اینچ بلند شدند نازک می شوند. گل گاوزبان آفتاب کامل را دوست دارد، بنابراین مطمئن شوید که آنها را در نور طبیعی فراوان بکارید.

اگر در باغ خود سبزیجاتی مانند نخود، خیار، کدو و گوجه فرنگی می کارید، گل گاوزبان می تواند به شکوفایی آنها کمک کند. این گیاه سرشار از کلسیم و پتاسیم است. دو ماده مغذی که در تولید محصولات سالم حیاتی هستند.

هنگامی که گل گاوزبان آماده چیدن است، مطمئن شوید که برگ ها را مرتباً برداشت کرده و سرهای مرده را جدا کنید تا طول عمر گیاهان خود را افزایش دهید. اگر بچه‌های کوچک دارید، گل گاوزبان یک گیاه عالی برای مطالعه گرده افشانی است زیرا زنبورها را تماشا می‌کنند که از گلی به گل دیگر می‌روند و شهد جمع‌آوری می‌کنن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.