پوشیدن حوله پالتویی زرین تاژ موجب افزایش ضربان قلب می شود

وقتی در مورد نوع حوله‌ای که می‌خواهید فکر کردید، باید در بسیاری از صحبت‌های بازاریابی که هر حوله‌ای را به همان اندازه حوله‌ای عالی به نظر می‌رسد، سر بزنید. فهرست‌های حوله پالتویی زرین تاژ اغلب شما را با اطلاعات غیرمفید در مورد پشته‌های حوله سردرگم می‌کنند یا نوع پنبه.

اما در پایان روز، بهترین ویژگی های حوله پالتویی به راحتی قابل تعریف است. یک حوله خوب چیست؟ هنگام بررسی برخی از بهترین حوله‌های موجود در بازار، ما به دنبال حوله‌هایی بودیم که از کیفیت نازک و ضعیف یک حوله ارزان مهمان اجتناب می‌کردند و به جای آن احساس نرم و انعطاف‌پذیر دست را نشان می‌داد.

بسیاری از اوقات، این به کیفیت موادی که هر حوله از آن ریسیده شده است، برمی گردد. ما متوجه شدیم که بهترین آنها از پنبه با منگنه بلند ساخته شده اند، نه از مواد مصنوعی مملو از نرم کننده پارچه که در ابتدا احساس خوبی دارند اما به سرعت از بین می روند.

البته استثناهای قابل توجهی وجود دارد، مانند حوله‌های مخملی. از آنجایی که حوله‌ها معمولاً چیزهایی هستند که می‌خواهید چندتایی روی آن‌ها بارگذاری کنید، ما همچنین بررسی کردیم که چقدر در طول زمان دوام می‌آورند، آیا واقعاً ارزش خرید غذا را دارند یا خیر، و اینکه آیا آنها به ارزش‌های برتر بازاریابی خود عمل می‌کنند یا خیر.

به هر حال، یک حوله قیمتی ممکن است روی قفسه زیبا به نظر برسد، اما همچنین باید بتواند یک یا دو چرخه چرخش را بدون بیرون آمدن فرسوده، غبارآلود با پرز، یا جوانه زدن نخ های شل، تحمل کند. و مهمتر از همه، چقدر آب را بدون غرق شدن در حمام شما که تهویه ضعیفی دارد به یک پارچه کپک زده جذب می کند؟

جذب و زمان خشک شدن سریع بین دوش گرفتن در لیست ما اولویت بالایی داشت. مزایای دیگر، به خصوص اگر حوله‌های شما در حمامی با ترافیک بسیار زیاد نمایش داده می‌شوند یا بین مهمانان توزیع می‌شوند، بسیار محترمانه به نظر می‌رسند. تو دیگه دانشگاه نیستی رفیق! می‌توانید حوله‌های لکه‌دار را برای چیزی زیباتر کنار بگذارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.