پودر لباسشویی 10 کیلویی اکتیوکس را برای چسباندن کاغذ دیواری منزتان استفاده کنید

یکی از شوینده های مناسب پودر لباسشویی 10 کیلویی اکتیوکس که نوعی صابون است که برای شستن لباس استفاده می شود. ماشین‌های لباسشویی مدرن مجهز به کشوها یا محفظه‌هایی هستند که افراد می‌توانند پودر لباسشویی را در آن قرار دهند.

پودر داخل ماشین لباسشویی با آب ترکیب می شود و محلول شوینده موجود در پودر کثیفی و لکه را از لباسشویی پاک می کند. پودر لباسشویی معمولاً حاوی آنزیم هایی مانند پروتئازها و آمیلازها است که با تجزیه مولکول های کثیفی تمیز می شوند.

آب داغ بسیاری از انواع میکروب ها را از بین می برد و همچنین می تواند کثیفی را از لباس ها و دیگر انواع لباس های شسته شده پاک کند، اما آب داغ همچنین می تواند باعث محو شدن رنگ ها و چروک شدن بیش از حد لباس ها شود.

آب گرم و سرد کمتر به مواد مصنوعی آسیب می رساند، اما در از بین بردن کثیفی و کشتن میکروب ها کمتر موثر است. علاوه بر این، آب سخت که حاوی سطوح بالای مواد معدنی است، نسبت به آب نرم تأثیر کمتری بر آلودگی و لکه‌ها دارد.

در شوینده های پودری، سورفکتانت اصلی آلکیل بنزن سولفونات خطی است. در مقابل، بیشتر مایعات حاوی اتوکسیلات الکلی هستند که در به چالش کشیدن لکه‌های روغنی موثر هستند

وضعیت در آلمان متفاوت است، جایی که یک سرویس آزمایشی پیشرو، Stiftung Warentest، به طور مداوم پودرها را بالاتر از مایعات برای تمیز کردن سنگین سفیدها قرار می دهد.

در اکتبر 2018، این شرکت آزمایشی از 18 ماده شوینده پودری و 5 غلاف حاوی مایع را منتشر کرد. نتیجه گیری: پودرهای مبتنی بر سفید کننده به طور قابل توجهی بهتر از غلاف هایی هستند که پنج مکان آخر آزمایش را اشغال کردند.

نتایج متفاوت آزمایش‌های ایالات متحده و آلمان، شرایط شستشوی متفاوت در ایالات متحده و اروپا و همچنین مزیت اصلی پودرها را نسبت به مایعات نشان می‌دهد: توانایی افزودن ماده سفیدکننده.

اکثر مواد شوینده پودری ممتاز حاوی سفید کننده های مبتنی بر اکسیژن سدیم پرکربنات به همراه یک ماده شیمیایی، معمولاً تترا استیل اتیلن دی آمین (TAED) هستند که سفید کننده را در دمای پایین فعال می کند.

سدیم پرکربنات در شوینده‌های مایع پایدار نیست، بنابراین فرمول‌سازها تمام تلاش خود را می‌کنند تا اثر آن را با آنزیم‌ها و روشن‌کننده‌های نوری تکرار کنند افزودنی‌هایی مانند دی‌آمینو استیل‌بن دی سولفونات که لباس‌ها را با جذب نور ماوراء بنفش و انتشار مجدد آن در ناحیه آبی روشن‌تر نشان می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.