پودر لباسشویی پرسیل 10 کیلویی ترکیه بهترین خوشبو کننده هوا

ترکیب چنین شوینده‌هایی به حفظ اشباع رنگ لباس کمک می‌کند و حتی می‌تواند رنگ از دست رفته را بازگرداند و باعث تیره‌تر شدن آن چند تن شود.

برای شستن لباس های سفید پودر لباسشویی پرسیل 10 کیلویی ترکیه بهترین پودر است. اقلام پشمی یا ابریشمی نیاز به شستشوی ظریف دارند. پودرهای جهانی وجود دارند که برای هر موضوعی مناسب هستند.

پوست کودکان معمولا حساستر از پوست بزرگسالان است، بنابراین انتخاب پودر برای شستن لباس کودکان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. مهم است که ترکیب حاوی فسفات، زئولیت نباشد و حداقل محتوای مضر سودا، سفید کننده، طعم دهنده ها وجود داشته باشد.

آنها می توانند یک واکنش آلرژیک در کودک ایجاد کنند.در صورت وجود حساسیت به پودرها، بهتر است از پودر بچه استفاده شود که در آن میزان مواد مضر به حداقل رسیده باشد. یا می توانید آن را با پودر کنسانتره بشویید.

به دلیل شکل مایع آن، کمتر احتمال ایجاد واکنش های آلرژیک را دارد. برای کاهش خطر ابتلا به آلرژی، پس از شستشو نیز باید چیزها را کاملاً بشویید.

افراد مبتلا به آلرژی از یک ژل مخصوص لباسشویی نیز بهره مند خواهند شد، زیرا ترکیبی سازگار با محیط زیست دارد. به لطف درپوش اندازه گیری، می توانید مقدار ژل مورد نیاز را برای یک چرخه هنگام شستشو در ماشین تحریر محاسبه کنید. مصرف ژل هنگام شستن دست نیز مقرون به صرفه است.

برخلاف پودر معمولی، ژل حتی در دمای پایین آب نیز حل می شود. فرمول مایع ژل به طور موثر با لکه های کوچک بدون باقی ماندن آثار روی پارچه مقابله می کند. در مورد آلاینده های پیچیده، پودر با آنها بهتر عمل می کند.

برخلاف ژل ها و پودرها، کپسول ها در محفظه خاصی قرار نمی گیرند، بلکه مستقیماً همراه با لباس های شسته شده داخل درام قرار می گیرند. کپسول ها به سرعت حل می شوند، با هر نوع آلودگی مقابله می کنند و پس از شستشو اثری از خود باقی نمی گذارند.

عیب کپسول ها این است که مانند پودر و ژل برای شستشوی دستی مناسب نیستند. همچنین باید در نظر داشته باشید که کپسول به قطعات تقسیم نشده است، بنابراین استفاده از آن برای شستن تعداد کمی از چیزها بی فایده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.