پسری که با پودر لباسشویی فله ای بزرگترین موزیکسین شد

حوضچه لباسشویی لزج می شود. پودر لباسشویی فله ای بیش از حد به این معنی است که دستگاه شما ممکن است به سختی آن را خراب کند، که باقیمانده صابون در حوضچه دستگاه باقی می ماند. برای کمک به پاک کردن باقی مانده های لزج، لباسشویی خود را فقط با آب کار کنید بدون لباس یا صابون اضافی.

ماشین لباسشویی بوی بدی دارد. استفاده بیش از حد از مواد شوینده یا نرم کننده مایع می تواند باعث ایجاد کف صابون شده و محیطی را برای رشد کپک و کپک ایجاد کند. اگر لباسشویی شما بوی بدی دارد یا لباس‌هایتان بوی ترش می‌دهد، احتمالاً به دلیل کپک و کف صابون داخل ماشین لباس‌شویی است. قبل از اجرای بار بعدی، ماشین لباسشویی و خشک کن خود را با این نکات تمیز کنید.

واشر تخلیه نمی شود یا در اواسط چرخه متوقف می شود. اگر حدس بزنید که چه مقدار ماده شوینده در ماشین لباسشویی استفاده کنید، می تواند بیشتر از بوی بد لباس شما باشد. مصرف بیش از حد مواد شوینده لباسشویی ممکن است از تخلیه آب به درستی جلوگیری کند یا باعث از کار افتادن دستگاه شود.

مقدار زیادی مایع صابون می تواند وارد شیلنگ دستگاه شود و به طور بالقوه به سوئیچ فشار سطح آب آسیب برساند. یکی دیگر از مشکلات احتمالی نشتی ماشین لباسشویی شماست. بیاموزید که چگونه یک ظرف تخلیه می تواند از این اتفاق جلوگیری کند.

ماشین لباسشویی لکه های تیره یا زنگ زدگی روی لباس می گذارد. این مشکل اغلب نشانه وجود کف صابون، کپک یا کپک در داخل چکمه ماشین لباسشویی است (درزگیر لاستیکی بین در و درام که از نشتی جلوگیری می کند). اگر چکمه کپک زده است، باید تعویض شود.

به عنوان یک قاعده کلی، شما باید فقط یک قاشق غذاخوری از مواد شوینده لباسشویی را در هر اندازه بار معمولی استفاده کنید. (پیمانه اندازه گیری همراه با مایع لباسشویی شما تقریباً 10 برابر بزرگتر از مقدار واقعی صابون لباسشویی مورد نیاز است.) این قانون در مورد مواد شوینده مایع و پودری و حتی شوینده های لباسشویی خانگی صدق می کند.

مگر اینکه در دفترچه راهنمای استفاده و مراقبت ماشین لباسشویی شما دستور دیگری داده باشد، قبل از قرار دادن لباس‌ها مواد شوینده اضافه کنید. اگر ماشین لباسشویی شما یک تلگراف اتوماتیک برای مواد شوینده مایع دارد، مواد شوینده را به تلگراف اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.