مایع لباسشویی کامفورت لنت ترمز ها را نو می کند

بر خلاف پودر لباسشویی، شوینده مایع لباسشویی کامفورت بهتر حل می شود و اثری روی چیزها باقی نمی گذارد. این عمدتا برای لباس های رنگی و ظریف استفاده می شود. قدرت شستشوی آن کمتر از پودر لباسشویی است، بنابراین باید از مقدار بیشتری استفاده شود.

شوینده مایع لباسشویی برای شستشو مانند پودر برای یک هدف خاص انتخاب می شود. شما نباید کالایی را با علامت سیاه برای سفید پوستان خریداری کنید، همانطور که نباید سفید کننده مخصوص سفیدها را با لباس های رنگی داخل درام بریزید.

مایع لباسشویی که برای شما آشناست به تدریج جایگاه خود را به عنوان دستیار اصلی هنگام شستن لباس ها از دست می دهد. مواد شوینده مایع جایگزین آن می شود. مواد شوینده مایع نسبتاً اخیراً ظاهر شدند، اما بسیاری از زنان خانه دار از آن استقبال کردند.

اگر هنوز به این فکر می کنید که کدام محصول را انتخاب کنید، پس ما به شما اکیداً توصیه می کنیم که نگاه دقیق تری به مایع های لباسشویی ضد لک برای لباس های رنگ روشن خود بیندازید.

تقریباً 3 کیلوگرم مایع لباسشویی را می توان با 1.5 لیتر مایع جایگزین کرد. و مخصوصاً برای خانم های خانه دار محتاط، یک مایع غلیظ وجود دارد که چند قطره آن کار بسیار خوبی برای از بین بردن لکه ها انجام می دهد.

علاوه بر این، پس انداز می تواند بر قبض های برق و آب تأثیر بگذارد. ذرات مایع کوچک به خوبی از الیاف پارچه شسته می شوند، اما عامل مایع تقریباً فوراً شسته می شود. بنابراین مجبور خواهید بود خیلی کمتر لباس ها را آب بکشید.

مایع شستشوی لباس ها اغلب برای مراقبت از پارچه های ظریف استفاده می شود. اگر به دنبال پاسخی به این سوال هستید که چگونه یک ماده شوینده برای شستن لباس های ساخته شده از ابریشم یا پشم انتخاب کنید.

این مایع است که تمام الزامات مراقبت از چنین پارچه هایی را برآورده می کند. دمای پایین و عدم وجود عناصر ساینده و شستشوی سریع الیاف پارچه مشاهده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.