قارچ دکمه ای درجه یک به درمان سریع نقرض کمک می کند

پیشوند “دکمه” برای توصیف قارچ دکمه ای درجه یک کوچک استفاده می شود. این برای چند گونه اعمال می شود، اما بیشتر برای سفید. قارچ های دکمه ای بهتر است کامل یا نصف شده باقی بمانند و انواعی هستند که باید به خورش گرم کننده، کاسرول مرغ یا آب پز فصلی اضافه کنید. برای ایده های دستور پخت، مجموعه نهایی قارچ ما را ببینید.

این قارچ های سفید متوسط رایج ترین نوع هستند. آنها همه چیز خوب هستند و می توانند به صورت خام در سالاد یا سرخ شده برای سس یا چاشنی مصرف شوند. سعی کنید از آنها در پای پفکی مرغ و قارچ ما استفاده کنید. بزرگ و سفید، اندازه و شکل آنها آنها را برای برشته کردن کامل ایده آل می کند به این معنی که آنها قارچ های عالی برای استفاده به عنوان یک جایگزین سبزیجات برای همبرگر گوشت هستند.

سعی کنید از قارچ های فنجانی باز در این تارت پیاز قرمز کاراملی شده، پروشوتو و قارچ استفاده کنید. این قارچ های قهوه ای با فنجان بسته قابل تعویض هستند، اما طعم کمی عمیق تر دارند. آنها برای پیتزا و در ریزوتوی قارچ با رتبه برتر ما عالی هستند.

اینها برای پر کردن و پختن بهترین هستند، اما بافت گوشتی آنها باعث می شود تا وقتی برش داده شده و سرخ می شوند، یک نان تست عالی باشد. قارچ های ترد پستو و موزارلا را امتحان کنید یا برای الهام گرفتن بیشتر از مجموعه قارچ پورتوبلو ما دیدن کنید. منشا ژاپنی این قارچ ها کمی بلوط هستند. برای آبگوشت های شرقی و غذاهای نودل سوپی مانند این نودل های شیتاکه زنجبیلی بهترین است.

این قارچ های بسیار نازک و سفید عمدتاً در آشپزی ژاپنی و آسیای شرقی استفاده می شود. آنها به صورت توده هایی رشد می کنند که گاهی اوقات هنوز هنگام خرید به آنها متصل می شوند. آنها به ویژه در آبگوشت ها و سرخ کردنی ها خوب عمل می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.