علاقه دختری به سنگ قیمتی کوارتز موجب جنون او شد

سنگ قیمتی کوارتز کریستال را می توان مانند سایر سنگ های ارگانیک در پوشاک، لوازم جانبی و یا دکوراسیون منزل استفاده کرد، اما از آنجایی که هر سنگ طبیعی در شرایط مختلف انرژی خود را آشکار می کند، لازم است نحوه استفاده از سنگ ها را بدانید.

اگر سنگ کریستال کوارتز را در لباس یا جواهرات بپوشانید، می توان آن را در هر جایی از بدن یافت زیرا سنگ با تمام چاکراها هماهنگ است. برای اینکه جریان انرژی بین سنگ و بدن شما در یک مانع گیر نکند، می توانید یک دستبند یا گردنبند را انتخاب کنید که سنگ در تماس مستقیم با پوست شما باشد.

همچنین می توانید از سنگ کریستال کوارتز در خانه یا محل کار خود استفاده کنید. طبق سنت فنگ شویی، سنگ‌های کوارتز کریستالی که در فضاهای زندگی قرار می‌گیرند، انرژی محیط را تصفیه و تجدید می‌کنند.

مناسب ترین مکان برای قرار دادن سنگ، قسمت های مشترک استفاده بیش از یک نفر است. کوارتز کریستال و مدیتیشن کوارتز کریستال، که ارتباط با ذهن و روح را تسهیل می کند، یکی از بهترین سنگ هایی است که در تمرینات مدیتیشن استفاده می شود، زیرا از تمرکز و انگیزه نیز پشتیبانی می کند. هنگام مدیتیشن با سنگ کوارتز کریستالی می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

قبل از شروع، انرژی سنگ خود را تصفیه و تجدید کنید. یک فضا و لباس مناسب برای مدیتیشن انتخاب کنید. برای انگیزه عمیق می توانید از شمع و بخور کمک بگیرید. وقتی همه چیز آماده شد، با نشستن راحت و نفس عمیق خود را زمین بزنید.

با مشاهده بدن و ذهن خود را برای مدیتیشن آماده کنید. در طول مدیتیشن باید سنگ کریستال کوارتز خود را در دست بگیرید. همچنین می توانید روی هر یک از چاکراهای خود سنگی قرار دهید که می خواهید آن را متعادل کنید. روی سنگ کریستالی کوارتز در کف دست خود تمرکز کنید و انرژی سنگ را به صورت امواج در بدن و ذهن خود تماشا کنید.

در صورت تمایل می توانید چشمان خود را ببندید. از آنجایی که سنگ کریستال کوارتز انرژی بسیار قوی دارد، کافی است مدیتیشن را بیست دقیقه ادامه دهید. در صورت نیاز به اتمام زودتر، می توانید سنگ را رها کنید.

سپس می توانید مراقبه را به آرامی با نفس های عمیق به پایان برسانید. از آنجایی که با یک سنگ قوی کار می کنید، می توانید بعد از مدیتیشن یک لیوان آب بنوشید و مفاصل خود را کمی خم کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.