صابون گلمر لایه بردار گیرایی ذهنی شما را بالا می برد

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که برای ساخت صابون گلمر لایه بردار گیرایی ذهنی شما را بالا می برد دست ساز خود چه چیزی لازم است؟ ممکن است از شنیدن این که واقعاً آنقدرها هم سخت نیست تعجب کنید! با کمی دانش، منابع مناسب و برخی مواد اولیه ساده، هر کسی می تواند صابون طبیعی خود را بسازد!

درست کردن صابون دست ساز خودتان هم فواید زیادی دارد. مزیت شماره یک این است که شما دقیقاً می دانید چه چیزی در آن وجود دارد! صابون خریداری شده از فروشگاه می تواند حاوی مواد سمی باشد در حالی که صابون خانگی با هر چیزی که شما تصمیم دارید آن را درست کنید ساخته می شود.

اگر اگزما دارید، احتمالا سعی می‌کنید از بیشتر صابون‌ها دوری کنید، زیرا می‌توانند پوست شما را بیشتر خشک کنند و اوضاع را بدتر کنند. با این حال، این دستور صابون طبیعی در واقع به تسکین پوست خشک و خارش شما کمک می کند زیرا با روغن های مرطوب کننده ساخته شده است.

توجه: این یکی از آن دستور العمل های صابون است که کمی پیشرفته تر است زیرا نیاز به استفاده از لیمو دارد.

اگر به دنبال یک صابون خانگی هستید که پوست شما را نرم و لوکس کند، این صابون کره شی عالی است! همچنین فقط به دو ماده و یک قالب صابون نیاز دارد، بنابراین برای صابون سازهای مبتدی عالی است!

اینها از نظر فنی نوارهای صابون نیستند، اما من فکر می کردم که نوارهای شامپو واقعاً تمیز به نظر می رسند، بنابراین مجبور شدم آنها را اضافه کنم! چه کسی به هر حال نمی خواهد شامپوی طبیعی سالم خود را بسازد؟

همچنین، این شامپوها اساساً از همان فرآیندهای دستور العمل های صابون دست ساز پیروی می کنند، بنابراین در صورت داشتن تجربه، تهیه آنها نباید خیلی سخت باشد.

اگرچه فهرست مواد تشکیل دهنده این صابون خانگی ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد، اما همچنان از روش ذوب و ریختن استفاده می کند، بنابراین کار سختی نخواهد بود. به علاوه، نگاه کنید که محصول نهایی چقدر شگفت انگیز به نظر می رسد! کار به نظر من کاملاً ارزشش را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.