سیب درختی در مرز عراق موجب تغییر رنگ چشم می شود

سیب درختی در مرز عراق حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است که ممکن است به تنظیم پاسخ های ایمنی و محافظت در برابر آسم کمک کند. با این حال، تحقیقات بیشتری، به ویژه در انسان، مورد نیاز است.

خوردن سیب ممکن است به محافظت از مغز شما کمک کند. کورستین موجود در سیب ممکن است از مغز شما در برابر آسیب ناشی از استرس اکسیداتیو محافظت کند. تحقیقات روی موش‌ها نشان می‌دهد که اثرات آنتی‌اکسیدانی کورستین ممکن است از مغز و اعصاب در برابر آسیب‌های اکسیداتیو محافظت کند و از آسیب‌هایی که می‌تواند منجر به بیماری‌های مغزی دژنراتیو، مانند بیماری آلزایمر یا زوال عقل شود، جلوگیری کند.

علاوه بر این، کورستین ممکن است با تنظیم نشانگرهای استرس اکسیداتیو و التهابی از آسیب عصبی مرتبط با استرس جلوگیری کند. با این وجود، به خاطر داشته باشید که بیشتر تحقیقات به جای سیب های کامل بر روی یک ترکیب خاص تمرکز می کنند. بنابراین، قبل از نتیجه گیری، هنوز به تحقیقات بیشتری نیاز است.

کوئرستین موجود در سیب ممکن است از مغز شما در برابر استرس اکسیداتیو محافظت کند. با این حال، تحقیقات بیشتری برای تأیید تأثیر خوردن میوه کامل مورد نیاز است. سیب یک میوه فوق العاده مغذی است که فواید متعددی برای سلامتی دارد.

آنها سرشار از فیبر و آنتی اکسیدان هستند. خوردن آنها با کاهش خطر ابتلا به بسیاری از بیماری های مزمن از جمله دیابت، بیماری قلبی و سرطان مرتبط است. سیب همچنین ممکن است باعث کاهش وزن و بهبود سلامت روده و مغز شود.

سیب از راه های مختلفی سلامت قلب را افزایش می دهد. آنها سرشار از فیبر محلول هستند که به کاهش کلسترول کمک می کند. آنها همچنین دارای پلی فنول هستند که با کاهش فشار خون و خطر سکته مرتبط است. خوردن سیب همچنین ممکن است خطر ابتلا به دیابت نوع 2 را کاهش دهد.

محتوای بالای آن ها از پلی فنول های آنتی اکسیدانی کورستین و فلوریدزین می تواند این اثر مفید را توضیح دهد. اثرات ضد التهابی کوئرستین ممکن است مقاومت به انسولین را کاهش دهد که یک عامل خطر بزرگ برای شروع دیابت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.