ساعت ست رومانسون اصل به قیمت میلیاردی فروخته می شود

دقت ساعت ست رومانسون اصل مکانیکی به رژیم دمایی استفاده از آنها بستگی دارد. تنظیم دقت ساعت جدید در کارخانه در دمای اتاق انجام شد. بنابراین ممکن است ساعت پس از خرید با تغییر دقت به سبک زندگی شما پاسخ دهد.

ساعت‌های کوارتز از نظر مکانیزم دقیق‌تر از ساعت‌های مکانیکی هستند و عملاً بسته به تغییرات دما مسیر خود را تغییر نمی‌دهند. با این حال، در طول تولید آنها برای تغییرات دمایی ناگهانی که مشخصه آب و هوای قاره است طراحی نشده بودند. بنابراین، هنگام بیرون رفتن در زمستان، مطمئن شوید که ساعت شما زیر لباس بیرونی قرار دارد.

از قرار دادن ساعت خود در معرض تغییرات ناگهانی دما (مثلاً گرم شدن در زیر نور خورشید قبل از غوطه ور شدن در آب سرد) خودداری کنید. در دمای بالای 50 درجه سانتیگراد، باتری ممکن است نشت کند یا از کار بیفتد.

اگر ساعت در دمای +/- 0 درجه سانتیگراد یا کمتر تحت کارکرد طولانی مدت قرار گیرد، ممکن است عقب بیفتد یا پیشروی کند. دقیق ترین نشانه ها در حین کار بر روی محدوده دما از +/- 5 درجه سانتیگراد تا +/- 25 درجه سانتیگراد است.

مقاوم در برابر ضربه به این معنی است که محور این ساعت توسط فنر مخصوص محافظت می شود تا ضربه احتمالی را کاهش دهد. طبق استاندارد بین المللی، مقاومت ضربه ای ساعت برای سقوط از ارتفاع 1 متری بر روی سطح افقی چوب سخت محاسبه شد.

ساعت های مکانیکی به دلیل طراحی خود بیشترین آسیب پذیری را در برابر ضربه یا افتادن دارند. ساعت‌های کوارتز معمولی دارای حداقل محافظت در برابر ضربه هستند، معمولاً می‌توانند در برابر ضربه‌های جزئی، لرزش‌ها یا سقوط از ارتفاع کم مقاومت کنند.

و فقط ساعت‌های کوارتز ساخته‌شده، مانند Casio G-Shock، ویژگی‌های مقاومت در برابر ضربه را افزایش داده‌اند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تقریباً در برابر هر ضربه و سقوط با موفقیت مقاومت کنند. استفاده معمولی از ساعت به معنای اجتناب از بارهای شوک و سایر شرایط شدید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.