زنی که فریم عینک زنیت به عنوان هدیه به دامادش داد

اولین قدم در ساخت یک فریم عینک زنیت ساخت فریم است. در حالی که این فرآیند بسته به مواد مورد استفاده متفاوت است، برش قالب روشی متداول برای تولید قاب ها پس از طراحی یک سبک خاص است.

مراحل مختلفی برای برش و صاف کردن مواد در محصول نهایی انجام می شود، از جمله پرچ کردن، انحنا و پرداخت. شقیقه ها و سایر قطعات قاب ها باید قبل از قرار دادن لنز مونتاژ و تکمیل شوند.

هنگام ساخت لنزها، هم از تعامل انسان و هم ماشین آلات برای اطمینان از دقت و کیفیت استفاده می شود. لنزها ابتدا باید اندازه گیری شده و به گونه ای شکل داده شوند که با فریم ها مطابقت داشته باشند.

چشم پزشک شما می تواند به شما در جهت لنزهای مناسب برای چشم شما اشاره کند و از آنجا می توانید در مورد پوشش ها، رنگ ها و ویژگی های خاص نیز سوال کنید. برای مثال، پوشش‌های ضد انعکاس و آبگریز روی همه لنزهای Warby Parker به‌صورت استاندارد ارائه می‌شوند، اما شما می‌توانید یک پوشش فیلتر کننده نور آبی یا لنزهای انتقالی پاسخگو به نور اضافه کنید.

مواد پلاستیکی گزینه های سبک و متریال زیادی دارند. این متریال که به راحتی رنگ، لمینت، طرح دار یا حتی لایه لایه با پارچه می شود، یکی از گزینه های خلاقانه و کاربردی تر است. دو ماده متداول قاب پلاستیکی مورد استفاده زیل و پروپیونات نامیده می شوند.

زیل که به عنوان استات سلولز نیز شناخته می شود، متداول ترین ماده قاب پلاستیکی مورد استفاده است و در هر رنگی از رنگین کمان موجود است. پروپیونات دومین ماده رایج است و یک پلاستیک ضد حساسیت و بر پایه نایلون است. سبک است و ظاهر و کارمزد متفاوتی دارد.

بازوهای کوچکی که به لبه‌هایی که پدهای بینی را نگه می‌دارند چسبانده می‌شوند. آنها اغلب قابل تنظیم هستند تا بتوانید مناسب ترین قاب های خود را پیدا کنید. باز هم، پدهای بینی و بازوهای پد معمولاً در فریم های فلزی یافت می شوند، نه پلاستیکی.

در گوشه های بیرونی قاب ها، قطعات انتهایی را پیدا خواهید کرد. این قسمت های قاب فریم عینک کمی بیرون می آیند تا بتوانند به لولاها و شقیقه ها متصل شوند. آنها همچنین ممکن است دارای جزئیات تزئینی مانند پرچ ها یا تزئینات باشند که آنها را برجسته می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.