زنی که درب ضد سرقت شیشه ای را به عنوان آیینه استفاده می کند

درب ضد سرقت شیشه ای از شیشه های سکوریت شده در برابر حوادث ناشی از ضربه انسان تولید می شوند.در تولید درب ضد سرقت شیشه ایبریدگی ها و دقت ابعادی سوراخ ها و کیفیت پردازش لولاها، قفل ها و دستگیره ها از نکات مهم در تولید درب ضد سرقت شیشه ایاست.

بنابراین الکام درب های ضد سرقت شیشه ایبرای استفاده پس از انجام تست خیساندن حرارتی برای جلوگیری از شکستگی در دسترس هستند. در حالی که شیشه در بسیاری از مناطق استفاده می شود، اغلب در ساختمان ها و فضاهای داخلی با آن مواجه می شود.

اکنون بدون تمایز بین فضای داخلی و خارجی، شیشه برای درب ها ترجیح داده می شود. شیشه های ساخته شده از شیشه سکوریت شده، ضخامت 10 میلی متر، برش های خاص، اغلب به عنوان لولایی یا پمپی ترجیح داده می شوند.

در انتخاب مدل های درب ضد سرقت شیشه ای باید به محل استفاده از درب توجه کرد و بر اساس آن انتخاب صورت گیرد. انتخاب مدل درب از نظر مدیریت فضا و بصری بسیار مهم است. به همین دلیل مدل های مختلف درب ضد سرقت شیشه ای را به شما پیشنهاد می کنیم.

به عنوان مثال اگر می خواهید قسمتی از اتاق نشیمن خود را که در آن از مهمانان پذیرایی می شود و قسمتی که با مهمانان خود غذا می خورید را به زیبایی جدا کنید، مدل های درب ضد سرقت شیشه ای ریلی برای شما مناسب خواهد بود.

مدل های ریلی ظاهری واقعا مدرن دارند و فضایی زیبا به خانه شما می بخشند. علاوه بر اتاق نشیمن، برای استفاده در ورودی آشپزخانه یا اتاق مطالعه نیز مناسب است. این مدل ها ساختاری دارند که به شما امکان می دهد از نور خورشید بهره مند شوید.

ما به عنوان فره دیزین این درب ها را که به درب ضد سرقت شیشه ایکشویی نیز معروف هستند را با قیمت های مقرون به صرفه عرضه می کنیم. شما می توانید از بین مدل های مختلف مدل مورد نظر خود را انتخاب کرده و در نقاط مختلف منزل خود نصب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.