زنی از کاشی و سرامیک کاوه متغیر متوجه خیانت همسرش شد

انواع کاشی و سرامیک کاوه با سبک ها و درجه های عالی را در بازار خواهید یافت. اما، آنها عمدتاً دو نوع هستند: کاشی های سرامیکی لعاب دار و کاشی های سرامیکی بدون لعاب.

به دلیل پوشش شیشه مایع روی سطح در طی فرآیند پخت، کاشی‌های سرامیکی لعابدار معمولاً با بافتی منحصربه‌فرد می‌آیند که می‌تواند جذابیتی پر جنب و جوش به دکوراسیون اضافه کند.

به همین دلیل است که می‌توانید از این کاشی‌ها در تمام مکان‌های منزل خود بدون هیچ دردسری استفاده کنید.

برخلاف کاشی‌های سرامیکی لعابدار، این کاشی‌ها پوشش شیشه‌ای روی سطح ندارند.

به همین دلیل است که در برابر لغزش مقاوم هستند و به جای اینکه ماهیت متخلخل داشته باشند، مستعد لکه هستند. علاوه بر این، آنها ضخیم تر و متراکم تر از کاشی های لعابدار هستند.

هنگامی که قصد خرید کاشی و سرامیک در بازار را دارید، کاشی‌های دیگری را نیز خواهید یافت که دارای نسبت سرامیکی در مواد خود هستند.

کاشی

مانند کاشی‌های شیشه‌ای، کاشی‌های معرق، کاشی‌های معدنی و کاشی‌های سفالی. بیایید نگاهی گذرا به این کاشی های سرامیکی بیندازیم.

این کاشی ها کیفیت مکانیکی بهتری دارند و در برابر خوردگی و خش مقاوم هستند. آنها را می توان به عنوان سنگ مرمر و سنگ به دلیل ویژگی های سنگ مانند آنها جایگزین کرد.

به عنوان مثال، این کاشی ها دارای رنگ و بافت یکنواخت با اتصالات ثابت هستند. این کاشی ها کوچک هستند، فقط حدود 0.75 اینچ تا 1 اینچ.

به دلیل اتصالات دوغاب سخت و سطوح ناهموار، در برابر لغزش مقاوم هستند و معمولاً آسیب نمی بینند. می توانید آنها را روی دیوارها، سطوح خمیده و در استخرهای آب نصب کنید.

کاشی های معدنی، کاشی های سنگفرش سختی هستند که از همان موادی ساخته می شوند که برای ساخت آجر استفاده می شود.

به دلیل دمای پخت بالا، این کاشی ها معمولاً سخت تر از آجرهای سفالی معمولی هستند. به خاطر داشته باشید که متخلخل نیستند و لایه لعاب سطحی ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.