خرید وسایل دکوری شیک موجب ازدواج یک زوج جوان شد

وسایل دکوری شیک و زیبا برای متحول کردن خانه شما اگرچه دمیجون ها برای چندین فصل مورد علاقه طراحان داخلی بوده اند، اما هنوز هم روشی عالی برای تزئین خانه شما هستند.

در حالی که این بطری های شیشه ای دمیده به طور سنتی برای ذخیره و حمل شراب استفاده می شود، شکل کروی و ظاهر زیبایی شناختی آنها را به ویژگی های کانونی عالی برای خانه ها تبدیل می کند.

چه از آنها به عنوان گلدان، لامپ یا صرفاً به عنوان زینت استفاده کنید، دمیجون ها چیزی منحصر به فرد را به دکوراسیون شما می آورند. به علاوه، می توانید آنها را در طیف گسترده ای از اشکال، اندازه ها و رنگ ها پیدا کنید.

و اگر موفق به پیدا کردن نسخه های قدیمی شوید، خیلی بهتر است! وقتی صحبت از تصاویر گیاه شناسی به میان می آید، همه چیز در مورد ایجاد یک چیدمان زیبا است که با بقیه دکوراسیون شما هماهنگ باشد.

برخی از افراد قاب های کوچک و محتاط را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر دوست دارند آنها را به ویژگی کانونی دیوارهای خود تبدیل کنند. از چیدمان های طولانی، زیگ زاگ یا ناهموار خودداری کنید. در عوض، گروه بندی خود را با بلندترین آیتم در وسط شروع کنید.

سپس آیتم های خود را بر اساس ارتفاع از آنجا تکان دهید و دوباره سعی کنید یک مثلث بصری ایجاد کنید. قرار دادن اجسام بزرگتر به سمت پشت و اشیای کوچکتر در جلو نیز به افزایش جذابیت بصری به مثلث شما کمک می کند.

تلو تلو خوردن اشیاء بر اساس ارتفاع برای ایجاد یک مثلث متقارن یا نامتقارن. به عنوان مثال، روی یک مانتل، سعی کنید از یک قاب یا آینه بزرگ در مرکز استفاده کنید تا گروه بندی خود را ثابت کنید. سپس، سایر لوازم تزئینی خود را لایه لایه کنید، به یاد داشته باشید که آنها را بر اساس اندازه تکان دهید تا مثلث بصری خود را ایجاد کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.