توت فرنگی زنجان موجب بینایی یک فرد نابینا شد

از نوعی توت غیر معمول می توان به توت فرنگی زنجان ست، دانه های آن در داخل نیستند، بلکه در خارج هستند. توت حاوی 200 دانه کوچک است. این توت حاوی مقدار زیادی ویتامین است پس از خوردن 100 گرم توت فرنگی آبدار و معطر، میزان مصرف روزانه این ماده در بدن را تا 98 درصد پر می کنید.

توت فرنگی یکی از بهترین انواع توت ها برای رشد در بین باغبانان است. این توت در سراسر زمین به جز قطب جنوب و شمال رشد می کند. هنوز توت فرنگی در استرالیا رشد نمی کند.

در کالیفرنیا، مقدار زیادی توت فرنگی کشت می شود، سالانه بالغ بر 1 میلیارد تن از این محصول باغی در آنجا برداشت می شود. مورخان بر این باورند که کشت توت فرنگی در 230 سال قبل از میلاد در ایتالیا آغاز شد.

بد سلامتی، ضعف، هضم ضعیف و حتی افسردگی در زمان های قدیم با توت فرنگی درمان می شد. مردم در آن زمان بر این باور بودند که این توت نوشدارویی برای همه بیماری ها است.

دختران از توت فرنگی برای از بین بردن لک های صورت و صاف کردن رنگ پوست خود استفاده می کنند. برای این کار از توت فرنگی تازه ماسک درست می کنند.

طرفداران لوازم آرایشی طبیعی اصرار دارند که به لطف توت فرنگی، پوست انسان سفید شده و از شر کثیفی و سلول های مرده خلاص می شود. در برخی کشورها علاقه زیادی به ترشی توت فرنگی نارس دارند تا در هوای سرد آن را جایگزین خیار سنتی یا ترشی های دیگر کنند.

توت فرنگی های خوش طعم و معطر را می توانید درست “از بوته” و به عنوان مربای مورد انتظار بخورید. علاوه بر این، توت فرنگی را می توان به شکار، ماهی، محصولات پنیری یا حتی در روغن با فلفل سیاه سرخ کرد. 13.

رکورد در میان توت فرنگی، توت است که در سال 2015 در ژاپن رشد کرده است. او به لطف کشاورز کوجی ناکائو متولد شد. وزن آن 250 گرم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.