تخت بیمارستانی خارجی موجب رقیق شدن خون می شود

تخت بیمارستانی خارجی قابل تنظیم به طور فزاینده ای در بیمارستان ها و کلینیک های بهداشتی استفاده می شود. تخت‌های بیمارستانی قابل تنظیم بسیار بیشتر از راحتی در هنگام بهبودی پس از بیماری و جراحت هستند، تخت‌ها نشستن یا تا حدودی دراز کشیدن را برای بیماران آسان‌تر می‌کنند، خدمات مراقبین را آسان‌تر می‌کنند و به بیماران آزادی بیشتری برای حرکت می‌دهند.

اکثر تخت های بیمارستانی قابل تنظیم هستند، اما انواع مختلفی از تخت ها در دسترس هستند. نوع تختی که استفاده می شود ممکن است به عوامل مختلفی از جمله ماهیت بیماری یا آسیب بیمار، تحرک و وزن او بستگی داشته باشد.

تخت بیمارستانی برقی کامل دارای ویژگی های تخصصی هم برای آسایش و رفاه بیمار و هم برای راحتی مراقبین است. تخت پزشکی برقی دارای کنترل های موتوری است که سر، پا و ارتفاع چارچوب تخت را با فشار یک دکمه بالا می برد.

تخت‌های بیمارستانی دستی از لنگ دستی برای تنظیم سر، پا و ارتفاع چارچوب تخت استفاده می‌کنند. انواع موقعیت های تخت برای رفع نیازهای بیمار وجود دارد. این تخت ها یک گزینه مراقبت طولانی مدت مقرون به صرفه هستند.

تنظیم تخت در پیکربندی های مختلف برای بسیاری از کاربران بسیار سودمند است. تخت‌های مدیک با طیف گسترده‌ای از پیکربندی‌ها برای پشتیبانی از پنج عملکرد مختلف، از جمله قابلیت تنظیم سر و پا، ارتفاع پایین، معکوس Trendelenburg، Trendelenburg، و موقعیت‌های صندلی قلبی.

تخت‌های قابل تنظیم بیمارستانی در حال رایج‌تر شدن هستند، آنها مزایای زیادی را هم برای بیماران و هم برای مراقبین ارائه می‌دهند. تخت‌های بیمارستانی قابل تنظیم Medik، راحتی، تحرک، استقلال و امنیت را برای افرادی که از آنها استفاده می‌کنند، فراهم می‌کند. بسیاری از مزایای یک تخت پزشکی قابل تنظیم در زیر به تفصیل آمده است.

محدودیت وزن برای تخت بیمارستانی استاندارد حدود 400 تا 600 پوند است. تخت های باریاتریک برای حمایت از افرادی طراحی شده اند که وزن آنها بیش از حد مجاز یک تخت بیمارستانی استاندارد است. آنها معمولاً می توانند بین 600 تا 1000 پوند را تحمل کنند. این تخت‌ها طولانی‌تر و عریض‌تر هستند و نسبت به تخت‌های استاندارد بیمارستانی هزینه بیشتری دارند.

بیشتر تخت های بیمارستانی وزن بیشتری دارند و پهن تر از تخت های معمولی هستند. در همین حال، برخی را می توان تنظیم کرد که بالاتر یا پایین تر از تخت های معمولی باشند. تختی که بتواند به زمین نزدیکتر شود برای افراد ایمن تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.