تجهیزات پزشکی هلال احمر جان یک زن اسیر در دست طالبان را نجات داد

سازمان بهداشت جهانی لوازم جانبی را تجهیزات پزشکی هلال احمر نمی داند. با این حال، در برخی موارد، یک سازنده ممکن است قصد داشته باشد از لوازم جانبی همراه با یک تجهیزات پزشکی مادر استفاده کند تا دستیابی به هدف مورد نظر تجهیزات پزشکی را تسهیل کند. در این زمینه، مشمول همان رویه‌هایی است که توسط GHTF بیان شده است.

سازمان بهداشت جهانی بیان می‌کند که هر گونه استراتژی، سیاست و برنامه عملیاتی مرتبط با فناوری‌های بهداشتی، به‌ویژه تجهیزات‌های پزشکی، در هر طرح سلامت ملی مورد نیاز است.

این امر برای اطمینان از ایمن، با کیفیت و کارآمد بودن تجهیزات‌های پزشکی در توانایی پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌ها، آسیب‌ها و عوارض و کمک به بیماران در توانبخشی ضروری است.

سازمان جهانی بهداشت «چارچوب تنظیمی مدل جهانی برای تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات‌های پزشکی تشخیصی آزمایشگاهی» برای حمایت از کشورهای عضو در توسعه و اجرای کنترل‌های نظارتی و دستورالعمل‌های منطقه‌ای برای تولید خوب برای اطمینان از ایمنی، کیفیت و کارایی قوی تجهیزات‌های پزشکی موجود در آن کشورها

چندین سیستم برای نامگذاری و طبقه بندی تجهیزات پزشکی در سراسر جهان وجود دارد. هر سیستم توسط گروه های مختلفی از متخصصان استفاده می شود و اتخاذ این سیستم های نامگذاری به نیازهای گروه بستگی دارد.

این نیازها شامل تهیه و تامین، تایید نظارتی، موجودی و نگهداری، و عملیات سفارشی و چندین مورد دیگر است. بسیاری از سیستم ها در کشورها و سازمان هایی وجود دارند که با سایرین سازگار نیستند.

سازمان بهداشت جهانی بین سال‌های 2010 تا 2017 نظرسنجی‌هایی انجام داد که در مورد سیستم‌های نام‌گذاری موجود پرسیده بودند. در میان 174 کشوری که پاسخ دادند، 52 درصد از کشورهای عضو حداقل از یک سیستم نامگذاری رسمی برای تجهیزات پزشکی استفاده کردند. بقیه نمی توانند هیچ نامگذاری رسمی ملی را نام ببرند.

اگر شما یا یکی از عزیزانتان به دلیل استفاده نادرست یا نادرست از تجهیزات پزشکی آسیب دیدید، ممکن است حق دریافت غرامت مالی برای خسارات وارده از این اشتباهات را داشته باشید. با موسسه حقوقی سوینی تماس بگیرید و به کارشناسان ما اجازه دهید حقایق را بررسی کنند. ممکن است یک مورد قصور پزشکی داشته باشید.

اگر تصمیم به پذیرش پرونده شما داشته باشیم، بر اساس هزینه اضطراری کار می کنیم، به این معنی که هیچ هزینه ای برای نمایندگی وجود ندارد، مگر اینکه تسویه حساب یا بازیابی وجوه از طرف شما انجام شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.