با پوشیدن جوراب ژله ای ترک پا قد خود را افزایش دهید

جوراب ژله ای ترک لباسی است که روی پا، زیر کفش می پوشید و جوراب ها معمولاً جفت هستند. اگر دوست دارید می توانید فقط یک جوراب بپوشید، اما پای دیگرتان ممکن است حسادت کند.

قابلیت کشش جورابی که می‌خرید یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که برای راحتی پا در طول روز به دنبال آن هستید. پوشیدن جوراب‌های تنگ و تنگ می‌تواند باعث شود که با مشکلات زیادی در پا، به‌ویژه ناخن‌های فرورفته، مواجه شوید. بنابراین هرگز نباید جوراب هایی را انتخاب کنید که پس از شستن جمع و چروک می شوند.

تمیز کردن جوراب هایی که تماس مستقیم با پا دارند بسیار مهم است. جوراب ها باید روزانه با توجه به استفاده ترجیح داده شوند. جوراب های بسیار کثیف باید حداقل 1 ساعت قبل از شستشو در آب گرم و صابون خیس شوند. موقعیت هایی که نیاز به حصار دستی دارند باید سبک نگه داشته شوند. حصار بیش از حد جوراب ها ممکن است باعث تغییر شکل در ساختار و آسیب رساندن به درزها شود.

دمای شستشوی جوراب ها در دستگاه 40-60 درجه می باشد. تصور عمومی این است که شستن جوراب در دمای 90 درجه اشتباه است و شستن آنها در گرمای شدید ممکن است به یکپارچگی جوراب آسیب برساند. با توجه به کاربری دستگاه توجه داشته باشید که جوراب ها قبل از شستشو تو در تو نباشند. جوراب ها باید بدون تا کردن یا ترکیب شدن در داخل دستگاه قرار گیرند. اگر نمی‌خواهید جوراب‌هایتان در میان لباس‌هایتان بازی مخفی‌کاری کند، می‌توانید توری‌های لباس‌شویی را انتخاب کنید.

ممکن است لازم باشد جوراب های خود را جداگانه بشویید که فکر می کنید برای پاهای قارچی استفاده می شود.

در فرآیند شستشوی جوراب از سفید کننده استفاده نکنید. سفید کننده، که مخصوصاً برای جوراب های سفید ترجیح داده می شود، می تواند به ساختار جوراب و دستگاه شما آسیب برساند. این اغلب عمر جوراب را کوتاه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.