انجیر محلی موجب از بین رفتن بوی بد بدن می شود

میوه انجیر محلی دارای چندین مزیت برای سلامتی است، از جمله تقویت دستگاه گوارش و سلامت قلب و عروق و شاید کمک به مدیریت قند خون. باعث کاهش وزن می شود انجیر سرشار از فیبر و کالری کم است، بنابراین زمانی که در سفر کاهش وزن خود هستید، آن را به یک میان وعده ایده آل تبدیل می کند.

وقتی در یک رژیم غذایی متعادل گنجانده شود، غذاهای پرفیبر مانند انجیر می تواند به شما کمک کند بین وعده های غذایی احساس سیری کنید و پرخوری را کاهش دهید. در نتیجه، آنها ممکن است به تقویت روند کاهش وزن کمک کنند.

مطالعات متعدد این ادعا را تایید می کند که فیبرهای غذایی به کاهش وزن کمک می کنند. خیساندن انجیر خشک باعث هضم آن و جذب مواد مغذی بیشتر می شود.

طبق برخی ادعاها، آبرسانی مجدد به میوه های انجیر با آب باعث سیری بیشتر آنها می شود و در نتیجه باعث کاهش مصرف کالری و کاهش وزن می شود. برخی از مطالعات مصرف میوه به ویژه میوه های خشک را با کاهش وزن مرتبط می دانند. به این دلیل که میوه ها سرشار از مواد مغذی هستند و می توانند به شما در حفظ وزن سالم و سلامت کلی کمک کنند.

با این حال، مطالعات انسانی بیشتری برای حمایت از این مفهوم مورد نیاز است. میوه انجیر ممکن است برای پوست مفید باشد. با این حال، عمدتا برای درماتیت آلرژیک یا پوست خشک و خارش دار است.

با این وجود، تحقیقات اثربخشی میوه های خشک انجیر را بر روی پوست ثابت می کند. محققان از کرمی که با عصاره میوه خشک انجیر تهیه شده بود روی 45 کودک استفاده کردند. دو بار در روز به مدت دو هفته انجام شد و نتایج شگفت‌آور بود. کرم میوه خشک انجیر نسبت به کرم هیدروکورتیزون در درمان علائم درماتیت موثرتر بود.

علاوه بر این، مطالعه دیگری نشان می دهد که ترکیبی از عصاره های میوه، از جمله عصاره انجیر، اثرات آنتی اکسیدانی روی سلول های پوست دارد. در نتیجه به جلوگیری از تجزیه کلاژن و کاهش چین و چروک کمک می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.