آفریقاییانی که موهای خود را می تراشند و کلاه گیس دائمی می گذارند

موی مصنوعی در ساخت کلاه گیس دائمی مصنوعی و مدل‌های مو استفاده می‌شود و با این حال به نظر می‌رسد بسیاری از ما پیشرفت کرده‌ایم. این راهنمای کوچک را برای نشان دادن تمام مسائل مربوط به کلاه گیس مصنوعی در حال حاضر ایجاد کرد.

این شامل این است که آنها از چه چیزی ساخته شده اند، چقدر طول می کشد که ممکن است دوام داشته باشند، مزایای موهای مصنوعی، و همچنین برخی از نکات آگاهانه مراقبت از موهای مصنوعی!

با استفاده از الیاف مصنوعی، نخ‌های مجلل برای ایجاد موهای مصنوعی ساخته می‌شوند که توسط پلیمر شکل می‌گیرند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تا حد امکان متناسب با موهای انسان به نظر برسند.

 

سپس می توان این نخ ها را برای ساخت بهترین کلاه گیس، بافت مو یا جایگزینی برای محصولات موی انسان ساخت. برخلاف موی انسان، موهای مصنوعی فاقد کراتین هستند. پلیمرهای مصنوعی که برای تولید موهای مصنوعی استفاده می شود، اغلب با پلاستیک ترکیب می شوند.

همچنین، پلیمرهای خالص و سلولز ممکن است در برخی موارد به عنوان گزینه مورد استفاده قرار گیرند، بنابراین اگر ترجیح می دهید نسبت به خرید کلاه گیس مصنوعی خود ترجیح خاصی دارید، حتما آن را آزمایش کنید.

کلاه گیس مصنوعی شما چقدر سریع محصول می شود. با توجه به سیستمی که برای تولید موهای مصنوعی استفاده می شود، آنها نسبت به محصولات موی انسان مزایای زیادی برای انتخاب دارند.

موهای مصنوعی بیشتر از موهای انسان دوام می‌آورند، زیرا الیاف استفاده شده در تضمین نخ بسیار بهتر است، کلاه گیس تمایل خود را برای شستن حتی با حداقل تلاش مورد نیاز از سوی صاحب آن حفظ می‌کند.

به طور کلی، فیبر موی مصنوعی بسیار مقرون به صرفه‌تر از موهای انسان است و با پیشرفت‌هایی در زمینه کلاه گیس‌های مصنوعی در چند سال گذشته، بسیاری از آنها دیگر برای کلاه گیس‌های موی انسان کامل نیستند.

با این حال، با در نظر گرفتن هزینه مایل هایی که موهای مصنوعی در حفظ شکل آن بسیار فوق العاده خواهد بود، ممکن است نیاز به مدل سازی مجدد کلاه گیس های مصنوعی باشد.

در بیشتر موارد، مواد داغ نباید روی الیاف مو مصنوعی استفاده شود، زیرا می تواند باعث شکستگی شدید مو شود. حتی اگر کلاه گیس‌های مصنوعی نسبتاً سازگار با گرما در دسترس باشد، حتی اینها نیز می‌توانند مدل‌سازی مجدد را دشوار کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.