آب معدنی نستله درمان قطعی سرطان پوست است

در مطالعات تجربی، آب معدنی نستله می تواند اختلالات را بهبود بخشد. علائم مجاری صفراوی و دستگاه گوارش، التهاب پوست و فعالیت آنزیم های آنتی اکسیدانی را تعدیل می کند، و بازسازی و درمان پوست را بهبود می بخشد. هم برای درمان و هم برای درمان پیشگیرانه در سراسر جهان، به ویژه در اروپا و ژاپن و همچنین در تایلند.

آب های معدنی طبیعی را می توان به آب های سفره ای، آب های رژیمی و آب های شفابخش تقسیم کرد. آب های شفابخش دارای خواص دارویی و بالینی مرتبط با پیشگیری و درمان پاتولوژی های خاص هستند.

آنها در تأسیسات حرارتی، تحت کنترل پزشکی، برای نوشیدن، استنشاق، آبیاری، حمام و گل استفاده می شوند. پارامترهای اصلی طبقه بندی برای آب های معدنی عبارتند از سرعت جریان، دما، نقطه انجماد، باقیمانده های خشک در دمای 180 درجه سانتی گراد، ترکیبات یونی غالب و فعالیت بیولوژیکی غالب. ترکیب شیمیایی و کانی سازی با توجه به طبقه بندی آب معدنی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

علاقه دولت و شرکت های تایلند به استفاده از آب های زمین گرمایی برای مقاصد پزشکی و تفریحی در سال های اخیر رو به افزایش بوده است. رانونگ یکی از استان های جنوبی تایلند در ساحل غربی در امتداد دریای آندامان است.

80 درصد مساحت آن پوشیده از جنگل و 67 درصد آن کوهستانی است. پیش از این صنعت عمده معدن قلع بود، اما اکثر معادن اکنون تعطیل هستند. امروزه استخراج خاک رس سفید (برای تولید چینی) و ماهیگیری در کنار لاستیک و بادام هندی صنایع اصلی هستند.

بسیاری از مکان های توریستی در دید مسافران هستند. یکی از محبوب ترین چشمه های آب گرم است که دو تای آنها راکسوارین و پورن رنگ هستند. در حال حاضر ما به ویژگی های آب معدنی چشمه های آب گرم راکسوارین و پورن رنگ مانند دما، پارامترهای فیزیکی، ترکیب شیمیایی و کیفیت میکروبیولوژیکی آن علاقه مندیم. در مقاله حاضر تحقیق ما به این منظور انجام شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.